BG Hidrolik Direksiyon Servisi

Hidrolik direksiyon sistemleri :
Hidrolik direksiyon sisteminin kalbi ve rahat kullanımı sağlayan parçası hiç şüphesiz hidrolik pompalarıdır. Hidrolik direksiyon pompaları, yoğun stres, 50 -130 bar arasında yüksek basınç ve yüksek ısı altında çalışırlar.

Bu zorlu şartlar, hidrolik direksiyon sıvısının, üretici tarafından belirlenmiş periyodlarda değiştirilmesini hidrolik direksiyonun performansını koruyabilmesi açısından mecbur kılmaktadır.

Lakin hidrolik direksiyon sıvısı, üretici tarafından belirtilen periyodlarda yada yapılan kontrollerde renk değiştirmeye başladığının tespiti halinde değiştirilmez ise, hidrolik direksiyon sıvısı tam olarak bozulacak ve arızalara neden olacaktır.

Problem :
Performansını yitirdiği halde hidrolik direksiyon sıvısı değiştirilmez ise, hidrolik direksiyonda sisteminde problemlerin başladığı, iniliti şeklinde ötme, dönüşlerde titreme veya yağ kaçaklarının ortaya çıkmasıyla anlaşılır.

Çözüm : BG Hidrolik Direksiyon Servisi
BG Hidrolik Direksiyon Flush – Yağ Değişimi ve Koruma Servisi BG 108 hidrolik direksiyon temizlik sıvısı ve BG yağ değişim cihazı yardımıyla iç sistemde yerleşmiş tortuların eski yağ ile birlikte dışarı atılarak temizlenmesi ve BG 330 hidrolik direksiyon sistemi koruyucusunun yeni h idrolik direksiyon yağıyla birlikte sisteme enjekte edilmesini içermektedir.

Sonuç :
-Tortusuz bir sistem
-Yumuşak, sessiz kullanım
-Çok daha uzun ömür

© Copyright 2021 eralotoservis.com
web tasarım