BG Products Servis Eğitimleri ve Sertifika

BG Products Servis Uygulamalarıyla İlgili Eğitimler : BG Products tarafından, otomobil bakımı, koruması ve problemlerin çözümüne yönelik geliştirilmiş servisler ve bunların uygulamarı hakkında detaylı eğitim şirketimiz personeli tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

BG Products Makineleri ve Aletleriyle İlgili Eğitimler :BG Products tarafından, otomobil bakımı, koruması ve problemlerin çözümüne yönelik üretilen, özel makine, alet ve aparatlarla ilgili detaylı bilgilendirme ve eğitim şirketimiz personeli tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

BG Products Ürünleriyle İlgili Eğitimler : BG Products Inc. Wichita tesislerinde eğitim almış personelimiz tarafından, BG kimyasalları, kullanım alanları, bileşimleri, diğer ürünlerden farkları ve problem çözümlerindeki etkileriyle ilgili bilgilendirme ve eğitim verilmektedir. BG Products ürünleriyle ilgili, döküman ve sunum destekli ücretsiz eğitim almak için şirket irtibat mailine başvurmanız yeterlidir.

BG Products, Inc. Bayi ve Kullanıcı Eğitimleri Konusunda Oldukça Katıdır. :BG Products Inc, kuruluşundan bu yana geçen uzun süre zarfında adımlarını, değişen ve gelişen motor dizaynları ve onların problemlerinin çözümüne yönelik atarken,çevresel ve doğal koruma kurallarınada sıkıca bağlı kalmıştır.
BG Products Inc, ve distribütörlerinin ana hedefi sürekli geliştirdiğimiz ürünlerimiz ve teknik destek hizmetimiz sayesinde tüm servis sağlayıcı partnerlerimiz ile kesintisiz olarak müşteri memnuniyeti ve yüksek güveni tesis edip sürdürmektir.
BG Products Inc, yakıt ,yağ ve sistemleri için kimyasal temizleyiciler ve kondisyoner mamuller ile klima sistemi ürünleri, hidrolik direksiyon sistemleri , frenler ve otomatik şanzımanlar için özel olarak geliştirilmiş sistem temizleyicileri, kimyasallar, hightech motor yağları ve bu ürünlerin kullanımı için uygulama cihazları üretmekte olan bir Amerikan şirketidir.

BG ürünleri, aletleri ve uygulamalarıyla ilgili eğitim ve sertifika : Gittikçe daha sofistike hale gelen motorların bakım gereksinimleri, model yılından model yılına artış gösterirken, BG Products Inc. firması da, detaylı, kapsamlı eğitim programları ile aynı düzeyde ilerlemeye devam etti.
Eğitime bağlılık 2009 yılında kendi BG Üniversitemizin kurulmasıyla sonuçlandı. Tüm BG şirketi departmanlarının ve distribütörlerinin her şeyden daha önemli iki ana hedefi vardır. Bunlar ; Araç sahiplerinin menfaatleri ve ürünlerimizle, cihazlarımızı kullanan profesyonellerin karlılığıdır. Bu bağlamda, 2009 yılından günümüze ülke distribütörleri, bayileri ve BG Products ürünlerini kullanan ve uygulamasını
yapan servis ve tamirhanelerin teknik personel ve yönetici personellerine BG ürünleri ve uygulamaları hakkında verilen eğitimden sonra yapılan sınav ile BG Products Ürün ve Uygulama Eğitimi Katılım Sertifikası verilmektedir.

© Copyright 2021 eralotoservis.com
web tasarım