2.El Oto Ekspertiz Hizmeti

Misyon ;
2. el otomobil alım-satım işlemleri sırasında güvenilir bir ekspertizlik yaparak sorunları ortadan kaldırmak, güvenli ve değerinde bir alım-satım yapılmasına yardımcı olmak, bilinçli bir ekspertiz sayesinde ilerde çıkabilecek sorunları bugünden engellemek

Vizyon ;
Yaptığımız iş ve verdiğimiz hizmette mükemmeli yakalamak, işimizi en yeni teknolojileri ve çözümleri yakından takip ederek daima geliştirmek.

Değerlerimiz;
Tarafsızlık, dürüstlük, güvenirlilik, insana ve çevreye saygı, müşteri ve çalışanların mutluluğu.

Sorumluluklarımız :
Oto ekspertizi sadece bilgi amaçlıdır. Aracın genel durumu kontrol edilir ve alıcıya bilgi verilir. Ekspertiz edilen aracın yaşı, iç ve dış yıpranmaları, boya, kaporta durumu, mekanik değişimleri kontrol edilir.

Problemler ve hatalar tespit edilir, alıcının satın alacağı araca değerinden fazla bedel ödemesinin önüne geçilir. Servisimiz çıkan rapor sonucundan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Neleri yapmıyoruz :
Ekspertizi yapılan araçta herhangi bir kaçak yada arıza var ise bu durum bildirilir. Arıza yada problemin giderilmesinin bedeli veya ne kadar masraf çıkartabileceği, kaçağın önemi ve diğer bilgiler oto ekspertiz kapsamında değildir.

Servisimizin ekspertiz ettiği aracın kesinlikle ileride arıza ve problem çıkarmayacağı anlamına gelmez. Aracın o anki görülen hataları kontrol edilir ve alıcı bilgilendirilir. Ekspertiz hizmetimiz ile, sadece aracın o anki mevcut durumu hakkında bilgi verilir. Servisimiz hiçbir şekilde verilen rapordan sorumlu tutulamaz.

© Copyright 2021 eralotoservis.com
web tasarım